2010. szeptember 23., csütörtök

M,m











Elbóbiskolt ez a mackó,











jó, nincs ebben semmi nagy szó.











Hanem aztán mire ébredt?











Hoppá, vége lett a télnek.

/egy másik Varró, aki Dani: Kerge ABC/

itt az ősz












Álmos a kertben a hinta;

karjait ölébe ejti.

Nem táncol véle Katinka.

Nem ül az ölébe senki.

/Gazdag Erzsi: Itt az ősz!/

II.Pécsi Babahordozó Napok

Nagy erőbevetéssel a Hurcibaba Klub megrendezte idén is a hordozós napokat, még nagyobb volumenüre mint tavaly. Volt hordozós séta, és sok-sok előadás, volt standolás a sétatéren, ahol mindenféle hordozót lehetett kipróbálni, és volt sok érdeklődő szerencsénkre. Én is kivettem a részem a szervezésből, bár nem akkora mértékben, mint mások, akik előtt le a kalappal. De azért terveztem egy logót, amit aztán használhattunk, és fogunk is ezután, és plakátot, és pólókat intéztem, amiket a képeken láthattok rajtunk.
Szóval jól sikerült.

birkanyírás

Megnyírtuk a fiúkat tegnap este. Bandika haja már egészen furcsa alakot öltött, mivel vannak részek, ahol nem volt hajlandó nőni, máshol viszont már olyan hosszú volt, hogy be lehetett volna fonni. A színe az veszett :( Pedig nagyon szép vöröses árnyalatú volt, de elraktunk egy tincset emlékbe.



 

2010. szeptember 22., szerda

Újra itt :D

Jaaaj! Hát nagyon vártam már, hogy írhassak, annyi, de annyi mindent nem osztottam meg veletek!!!! Pedig itt volt egy egész nyár egy rakás élménnyel.

De úgy döntöttem visszafelé megyek majd az időben, mert a legfontosabb a most.

2010. augusztus 4., szerda

szünet

Minden kedves reményvesztett látogatómtól elnézést kérek a nagy hallgatásért.
Sajnos a számítógépünk és a fényképezőgépem is bemondta az unalmast. De ne adjátok fel, még újraéledek, amint a körülmények engedik! Annyi, de annyi mesélnivalóm van már most is...

2010. július 6., kedd

szövegláda

Ma reggel nagy méregbe estem, mert Levi betrappolt tiszta füves papucsban a szobánkba (pont miután lebeszéltük, hogy szól, ha be szeretne jönni, akkor levesszük), így kisebb méreghullámmal kivonszoltam lekaptam a papucsát, és visszaküldtem a szobába. De ő nem ment be, hanem vinnyogva a Marihoz (nagynéném) rohant. Mari elmagyarázta neki, hogy nem nyafogni kell, hanem azt mondani , hogy "Máskor nem csinálok ilyet". Visszaértem a tiszta papuccsal és ráadtam, ezután odafordult, odabújt és így szólt:
- Ilyenkor nem csinálok másmilyet!
:D

Egy komolyabb szintén ma:
Délutáni alvás igen nehezen ment és nekem újfent elszakadt a cérnám, és rendesen és nagyon csúnyán kiosztottam (pirulok), persze utána megbeszéltük a kirohanásomat, egyszer csak azt mondja:
- Anya én törékeny üveg vagyok és Bandi is törékeny üveg...
....