2010. szeptember 24., péntek
2010. szeptember 23., csütörtök
itt az ősz
II.Pécsi Babahordozó Napok
Nagy erőbevetéssel a Hurcibaba Klub megrendezte idén is a hordozós napokat, még nagyobb volumenüre mint tavaly. Volt hordozós séta, és sok-sok előadás, volt standolás a sétatéren, ahol mindenféle hordozót lehetett kipróbálni, és volt sok érdeklődő szerencsénkre. Én is kivettem a részem a szervezésből, bár nem akkora mértékben, mint mások, akik előtt le a kalappal. De azért terveztem egy logót, amit aztán használhattunk, és fogunk is ezután, és plakátot, és pólókat intéztem, amiket a képeken láthattok rajtunk.
Szóval jól sikerült.
Szóval jól sikerült.
birkanyírás
2010. szeptember 22., szerda
Újra itt :D
Jaaaj! Hát nagyon vártam már, hogy írhassak, annyi, de annyi mindent nem osztottam meg veletek!!!! Pedig itt volt egy egész nyár egy rakás élménnyel.
De úgy döntöttem visszafelé megyek majd az időben, mert a legfontosabb a most.
2010. augusztus 4., szerda
szünet
Minden kedves reményvesztett látogatómtól elnézést kérek a nagy hallgatásért.
Sajnos a számítógépünk és a fényképezőgépem is bemondta az unalmast. De ne adjátok fel, még újraéledek, amint a körülmények engedik! Annyi, de annyi mesélnivalóm van már most is...
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)


