... beszéljenek a képek!
a fiúk szobája este...
...és reggel.
és a mi szobánk
...a többi képet a webalbumomban találjátok kedves köreim!
búcsúzóul egy névnapos padláslakó:
2013. november 30., szombat
2013. október 13., vasárnap
2013. szeptember 29., vasárnap
SÁRkány
már majdnem kész...:D
Nóri és Bözsi, na meg Mari voltak a legfőbb segítségem
Ne ezek a karmok lecserélődtek
virágra
kész
mi is...
2013. szeptember 28., szombat
Mi készül?
a padlástér mellett a belevaló melegség is :)
175x120 így felrakva, majd meglátjuk mekkorára zsugorodik... lesz mit gyúrni holnap :)
175x120 így felrakva, majd meglátjuk mekkorára zsugorodik... lesz mit gyúrni holnap :)
2013. szeptember 17., kedd
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)