2013. november 30., szombat

És akkor jobb később, mint soha...

... beszéljenek a képek!

a fiúk szobája este...





...és reggel.









és a mi szobánk










...a többi képet a webalbumomban találjátok kedves köreim!

búcsúzóul egy névnapos padláslakó:


2013. október 13., vasárnap

és igen

Ünnepélyesen jelentem, ma FELKÖLTÖZTÜNK!!!
Nem mondom, hogy kész, de már csak apróságok vannak...
Mostanában nem építkezem...
Képek később!

2013. szeptember 29., vasárnap

SÁRkány



már majdnem kész...:D





Nóri és Bözsi, na meg Mari voltak a legfőbb segítségem






Ne ezek a karmok lecserélődtek



virágra






kész


mi is...


2013. szeptember 28., szombat

Mi készül?

a padlástér mellett a belevaló melegség is :)
175x120 így felrakva, majd meglátjuk mekkorára zsugorodik... lesz mit gyúrni holnap :)


2013. szeptember 17., kedd

Katuska 5 éves

Isten éltesse!