2010. október 8., péntek

Levi járművek

Untenger, vagy Unkender
Bekevejőató
Tűzőató

puszifotó kísérlet




az új szerkesztő

A régit sem szerettem, de már megszoktam, hogyan hidaljam át a hibáit, hát lecserélték, ezt az újat meg nagyon nem szeretem még, pedig egy csomó pozitívuma van, De nem tudom, hogy sikerült ennyire elcseszerintenem az előző hozzászólást. Bocsánat érte, de nincs erőm újra nekiállni.

az új cucc


Tegnap kaptuk egy nagyon kedves anyukabaráttól ezt a gyönyörű szettet. Asszem egy ideig nem lehet lekaparni Bandiról. Egy másik Bandesztől örököltük (illetve egy harmadiktól az előző bejegyzéshez képest:)
Annyira megható, és lélekmelengető, ha ebbe belegondolok: ez a kis pécsi közösség mennyire működik. Egy olyan hely, ahol mindenki tudja a dolgát, és magától érthetődően működik minden (najó majdnem minden) és mindenki kedves és együttérző, és próbál segíteni a bajbajutott másikon, és nem is tudom leírni mennyire jó érzés a részének lenni.




Andrások (Lullának szeretettel:)


2010. október 4., hétfő

Isten éltessen...

...Ferkó papa a neved napja alkalmából! Szeretettel üdvözlünk mindannyian!

Ma majdnem átmentünk hozzád megköszönteni, de Levi elaludt, így csak a Pécsre induló buszt értük el, ugyanis az ortopédiára voltunk hivatalosak. Levente lába, pontosabban a bokája annyira befelé dől, hogy rossz ránézni. Így kaptunk talpbetétet, és tornázni kell naponta kétszer. Egy év múlva kontroll

2010. október 3., vasárnap

betegen

Szegény kicsi Bandi fiunk már másfél hete küszködik a náthával (Apa is becsatlakozott az elmúlt héten). Ettől persze tiszta nyűgösek, amitől én is, és ettől Levi is, így aztán szép kis kompániát alkotunk. Bandi, ha már közelítünk az orrszívós helyszínhez (mamaszoba-ágyvég) fordul felém és esdeklőn nyöszörög, de sajnos nincs kegyelem :( De nagyon érdekes, hogy amint kikerül a szorítóbol rögtön a porszívócsővel kezd játszani, mintha ezzel akarna a félelme elébe menni. Sokat van a hátamon, nagyokat alszik, remélem meggyógyul mostmár hamar.
Ami nekünk nagyon bevált náthára:
-Sinupret, calcimusc, cebion és köptetőnek lándzsás utifű szirup, ha szükséges, én ezeket összecsepegtetem és így egybe isszák meg a gyerekek (ha valaki tud olyanról, hogy ez nem helyes szóljon)
-Orrszíváskor egyik orron be a tengervizes (vagy fiziológiás sóoldatos) orrspray, és közben a másik orron ki az orrszívóval, garantáltan minden kijön (Melusnak ötletéből indulva, örök hála:)

De most mér ezek a bevált módszerek sem segítnekek!?

És most mondja Mami, hogy ő is beállt a betegeskedők sorába. :( Hurrá!