Feltörtünk kettőt:
2010. május 31., hétfő
2010. május 30., vasárnap
a tojás
2010. május 27., csütörtök
2010. május 26., szerda
Bandi 4 hónapos
Bandikánk 2 perc múlva (most 21:53) betölti a 4. hónapját. Nem mondom, hogy lassan telt...
Ez a kis lurkó egyre nyitottabb. Rengeteget mosolyog, és vigyorog, állandóan lesi a pillanatot, mikor megfoghat valakit a tekintetével.
Sokat ügyesedett. Ma már az egyik kezéből a másikba rakosgatta a játékait! És nagyon igyekszik az oldalára fordulni hátról: néha-néha egy erősebb vonzás (érdekes játék) képessé is teszi, de nem stabil a tudás. Édesen reagál a bátyuskája kedveskedéseire is.
Imádja a nyúzást (az én gyerekem:), csiklandós, és nagyokat nevet, ha belefúrom magam az oldalába, hasába. És azt is imádja, ha dobálom, és röptetem (nálunk én vagyok a nyúzásfelelős, és nem Apa).
Fényképem ma nincsen! Majd igyekszem pótolni a hiányosságot!
2010. május 24., hétfő
vendégek
Pünkösd Vasárnap vendégeink voltak. Pesti barátaink látogattak meg minket, és hozták magukkal pécsi barátnémet is, és persze mindenki a csemetéjét. Ehhez még társultak bátyámék a lyányokkal, és a fiaim kereszttantija, így elég nagy volt a népszaporulat. A gyerekek ivararánya tökéletes volt 3-3 (3év 5hónapos; mindjárt 3éves; 2év 5hónapos; mindjárt 2éves; 1év 7hónapos és 4 hónapos, szép kis sor). Mivel volt profi fotós csak félve kaptam elő a gépet, mikor átmentünk csúzdázni a szembe játszótérre.
Íme Luca a mindjárt 2 éves:
Marci és Levi (2év 5 hónapos)
Bandit látjátok eleget :D
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)